Paveiktie darbi

Klienti ar dažādu speciālo ķīmiju, kas domāta dažādu smaku un traipu likvidēšanai, nereti veic eksperimentālus mēģinājumus glābt savas mēbeles. Rezultāts parasti sasniedz apmierinošu rezultātu. Šķiet, ka brīnumlīdzeklis ir paveicis neticamo - traips ir pazudis! Tomēr tīrītajai vietai izžūstot bieži paveras vēl briesmīgāks skats nekā pirms tīrīšanas. Pleķis ir kļuvis lielāks. Gadījumos, kad traipi ir pazuduši, pārņem prieka sajūtas - es pats/pati sviem spēkiem, bez jebkādas dārgas ierīču palīdzības esmu uzvarējis!

Taču, kas patiesībā notiek ar audumu, kas ar traipu nevienam par to negribās aizdomāties. Rezultāts šobrīd ir sasniegts!!! Patiesībā netīrais traips ir ieberzts auduma dziļākajās šķiedrās. Traips nav redzams, taču mikroorganismi turpina dzīvot un vairoties. Plus izmantotais lielveikalu brīnumlīdzeklis nav izmazgāts no auduma. Un turpmākajā eksploatācijā turpina uzsūkt netīrumus. Kā rezultātā pēc neilga laika tīrītā vieta atkal ir netīra. Ar katru reizi, kad notiek mēģinājums pašrocīgi tikt galā ar traipiem, pieaug pielietotās ķīmijas daudzums. Rezultātā rodas sniega pikas efekts.

Mēs veicam mīksto mēbeļu ķimisko tīrīšanu ar Karcher firmas tehniku. Ar darba procesā izmantotajām ķīmijām, kas ir draudzīgas tīrāmajai virsmai, kā arī apkārtējai videi, līdzcilvēkiem, mājdzivniekiem - mēs spējam iztīrīt mēbeles, spilvenus, dīvānus, viruves mēbeles, matračus, tepiķus,mīksto grīdas segumus, krēslus un citas mēbeles. Tīrīšanas procesā tīrāmās virsmas atbrīvojam no putekļu ērcītēm, atmirušās ādas, pārtikas traipiem, dzērienu pleķiem, urīna smakas un citu veidu netīrumiem kā arī atjaunosim sākotnējo izskatu.

Mūsu novērojums - Regulāra ķīmiskā tīrīšana pagarina mēbeļu kalpošanas laiku.

Zemāk esam apkopojuši nelielu ieskatu mūsu paveiktajiem darbiem.

Mūsu ikdienas gaitām un visiem jaunumiem var sekot arī - https://www.instagram.com/direct/inbox/ vai  https://www.facebook.com/kimiskatirisanamajas