Par mums

Viss sākās 2013.gada vasarā. Iesākās kā nevainīgs hobijs, jo ģimenē bija ienācis mazulis ar visām no tā izrietošajām sekām - noziests dīvāns, izlijis dzēriens uz paklāja vai šokolādes sieriņš izsmērēts pa atpūtas krēslu, kā arī sačurāts matracis un netīšām saziests auto salons. Tika vākta un pētīta informācija, kā tikt galā ar visiem netīrumiem, dīvāniem, sasmērētiem paklājiem, saziestu auto salonu. Sākumā pamēģinājām radiniekiem, paziņām un draugiem iztīrīt sasmērētās mēbeles. Un sapratām, ka tas strādā! Pēc tam jau sapratām, ka cilvēkiem ir vajadzīga mūsu palīdzība, lai sakoptu savas mīkstās mēbeles.

Atzīsimies, uz saviem mērķiem esam gājuši tālu ceļu. Bet šo gadu laikā šī nodarbošanās no hobija ir pāraugusi par pamatnodarbošanos. Šobrīd tīrīšanas nozarē, jau atrodamies stadijā, kad lielās lietas ir iekustinātas. Vienmēr cenšamies būt labākais un draudzīgākais tīrīšanas serviss.

Mēs piedāvājam  veikt izbraukuma mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu tieši pie Jums dzīvoklī, privātmājā, vasarnīcā, garāžā, birojā, kafeinīcā, viesnīcā, kultūras namā vai citās telpās.

Veicam auduma un ādas dīvānu, krēslu, šūpuļkrēslu, auto sēdēkļu, kā arī spilvenu, matraču, virtuves mēbeļu, paklāju un citu grīdas segumu tīrīšanu. Tīrīšanas procesā mēbeles/dīvānus atbrīvosim no putekļiem, visu veidu mikroorganismiem, traipiem, dažādu izcelsmju netīrumiem, urīna un mājdzivnieku(kaķu,suņu) smakas, kafijas, vīnu un citiem traipiem.

Esam cilvēki kam savs darbs patiešām patīk un pilnā apmērā uzņemamies atbildību par to! Visi tīrīšanas darbi tiek veikti ar sertificētiem, ekoloģiski nekaitīgiem un cilvēka veselībai nekaitīgiem ķīmiskiem līdzekļiem.

Mēs varam palīdzēt ar savām zināšanām par mīksto mēbeļu kopšanu, lai tās vienmēr būtu kā jaunas.

Mīksto mēbeļu tīrīšanas servisa pakalpojumus veicam Rīgas un Alūksnes apkārtnē, kā arī jebkuru citur visā Latvijā. Mūsu darbības pamatreģions ir Valmierā, Gulbenē, Balvos, Smiltenē, Cēsīs, Limbažos, Siguldā, Vangažos, Krimuldā, Valkā, Jaunpiebalgā, Vecpiebalgā, Raunā, Jūrmalā, Tukumā, Dobelē, Jelgavā, Iecavā, Bauskā, Ķekavā, Salaspilī, Ogrē, Ādažos, Kadagā, Saulkrastos, Aizkrauklē, Lielvārdē, Skrīveros, Rēzeknē, Madonā un šo pilsētu apkārtnē.

Strādājam ar privātpersonām un juridiskām personām.

Patstāvīgiem klientiem dažādas atlaides.

Mēs to darām patiesi un no sirds.

Ātrumu un kvalitāti garantējam.